ריפוי הכאב

דף הבית » ריפוי הכאב

לרפא את הכאב

כשאני רואה את האישה שמולי, כאובה ומתלוננת, שאורח החיים שלה נפגע, הסבל היומיומי והמטריד, שלא נותן מנוחה.

נמצאת בתוך מעגל כאב שלא משתחרר, אני מנסה לגרום לאותה האישה להבין

למה היא נמצאת במצב הקיים? למה היא סובלת? מה הכאב בה לסמל לה? מה היא נדרשת לשנות.
הטיפול מתמקד באותן בעיות בריאות שמהן את סובלת, דרך שיחה והבאת המודעות לגבי הכאב וממה נוצר. במקרה הצורך אני מבצעת טיפול במגע. רייקי והילינג, עיסוי בטן. לעיתים, מתבצע כעיסוי רפואי מקומי. העיסוי משולב בנקודות לחיצה ספציפיים לאותו כאב, ולעיתים עם כוסות רוח, דיקור, רייקי, הילינג, שיחה, התורמים להקלה מיידית ומהירה על הכאב.

הטיפול בשיטה הייחודית שלי הוא הפתרון לאלו הסובלות מכאבים, בעיות אורטופדיות, בעיות פנימיות, מי שסובלת ממתח, נשים אשר לא רוצות ליטול כדורים ומבינות שיש דרך טבעית לרפא את הגוף. במהלך הטיפול אני עובדת על נקודות מרכזיות פיזיות ורוחיות, אשר הן הגורמות לתחושת התפיסות, נוקשות וכאב ומצליחה לשחרר את הכאב פיזית ורגשית.

כמטפלת אני משמשת כצינור להעברת האנרגיה והידע למען ריפוי המטופלת. וכך יוצא בכל מה שנאמר במהלך הטיפול, הוא תקשורת ישירה אליך.

השיטה שלי, שיחות דרך הגוף, נועדה לתת מענה לכל מי שסובלת מבעיות רפואיות/ בריאותיות, לבעיות כרוניות ואקוטיות, כאבי ראש, מיגרנות, בעיות גב, כאבי גב תחתון, כאבים באגן, בעיות במערכת העיכול, כאבי בטן, חרדות ודכאון.

מתאים מאוד לבעיות אורטופדיות ונוירולוגיות כגון:
כאבי גב, כתף קפואה, מרפק טניס (טניס אלבו), כאבים בשורש כף היד (תסמונת התעלה הקרפלית), כאבי צוואר וראש, כאבי ברכיים, פיברומיאלגיה, בלט ופריצת דיסק, דלקות מפרקים, וויפלאש, כאבי רגליים, כאבי שרירים, כאבים בחזה.
מוזמנת להתייעץ איתי

המפגש הראשון אורך כ-90 דקות.

לאחר מכן נקבעים עוד 4 טיפולים נוספים של כ-50 דקות.

"כשם שבזמן כאב הגוף טבע האדם לעצום את עיניו, כדי להתרחק ממציאותו של הכאב, כך בהתגברות צרות הנפש יש בכוח האדם לעזוב את העולם לרגע לעצום את עיניו בחוזקה ולהתאחד עם הטוב המוחלט" – ליקוטי מוהר"ן סה,ג

"כל שינוי שנעשה, יהיה חייב לבוא מתוך עצמנו, כמובן. שינוי, עבורי, משמעו שאנו עוברים מתחושה של נפרדות ובידוד, ובדידות, כעס, פחד וכאב למצב של שלווה, שלווה נפלאה בה אתה יכול להרגע ולהנות מהחיים באמת, בידיעה מוחלטת שהכל בסדר" – לואיז היי