כתבו עלי

דף הבית » כתבו עלי

ראיון איתי באתר אלטרנטיבלי

סנדרה סוויסה – תנו לגוף שלכם לדבר ותקשיבו לו… במסגרת מדור המומלצים של אלטרנטיבלי, אנו שמחים להציג בפניכם את סנדרה סויסה מהרצליה, מטפלת הוליסטית המטפלת באמצעות מגוון שיטות טיפול טבעיות, בהן טיפולים אנרגטיים ותקשור.

בגיל עשרים וחמש, לאחר שאיבדה את אחיה בתאונת דרכים, מצאה את עצמה סנדרה סויסה במסע רוחני אישי שעתיד היה להשפיע על מהלך חייה ולכוון אותה לעיסוקה המקצועי. "מאז שאני זוכרת את עצמי התעניינתי בעולם הנסתר והמיסטיקה. אחרי האסון שפקד את משפחתי, הבנתי מה היכולות הטבעיות שלי ומה עלי לעשות בחיים וכך התחלתי ללמוד את תחום הרפואה המשלימה… למדתי סוגי עיסוי שונים ורייקי, הילינג, טיפול בעזרת כוסות רוח, פרחי באך, סוג'וק, דיקור אוזן וגם טיפולי פנים בסגנון יפני. כיום הדגש בעבודתי הוא על טיפולים אנרגטיים וכאשר יש צורך – אני משלבת גם טיפולי מגע מסוגים שונים".

מה הכוונה?
"מבחינתי הכול מתחיל בנפש ומוצא את ביטויו בהמשך גם בגוף הפיסי המושפע ישירות מעולם הרגש. זה כולל בעיות שונות, החל מכאבים (שיש או אין להם הסבר) ועד בעיות עור או עצירות… אני מאבחנת את שורש הבעיה ומה צריך לעשות כדי לאזן את האנרגיות ומשם מתחילה העבודה. לשם כך אני משתמשת במכלול שיטות בהתאם ליכולת ההכלה, הקצב והבשלות של המטופל. גם בטיפולי מגע 'רגילים' אני משלבת רייקי והילינג ולשמחתי, במהלך השנים, אני מקבלת תגובות טובות מאוד ומרגשות מהמטופלים שלי".

מה הייחוד שלך?
"יש לי יכולת חישה גבוהה ואינטואיציה טיפולית המאפשרת לי לאתר את המקום ממנו נובעת הבעיה (מבחינה פיסית או רגשית) ולרפא אותה. הידיים שלי מובילות אותי למקום הכואב ולשם אני מעבירה את האנרגיה הנדרשת. אני באה מאהבה ומטפלת במסירות ומתוך מחויבות בכל מי שמגיע אליי. רבים מהמטופלים שלי נפטרים מבעיותיהם תוך מספר מצומצם ביותר של טיפולים ולעיתים חוזרים ל'טיפולי תחזוקה' ומניעה – הכול לפי בחירתם".

האם טיפול אחד מספיק או צריך סידרה?
"אני לא מתחייבת מראש למספר הטיפולים הנדרש כי זה תלוי במטופל ובנכונות וביכולת שלו לקבל עזרה ולשחרר את עצמו מהבעיות השונות מהן יש לו רווח משני לא מודע. לעיתים יש תגובה והקלה מידית, לעיתים יש ריאקציה של עייפות,עצבות או ירידה כל שהיא, אך בדרך כלל, תוך יום יומיים, הכאבים נעלמים ועולה תחושת התחדשות ורעננות".

למי מתאימים הטיפולים?
"לכל אדם שסובל מכאבים פיסיים, למי שמרגיש שהוא חי בחוסר שמחה וסיפוק ולכל מי שרוצה לאזן את חייו ולהגיע לתחושה של הגשמה, שקט נפשי והשלמה עם מה שיש".

סנדרה סויסה, מטפלת הוליסטית ומתקשרת, המטפלת בקליניקה בהרצליה, יכולה לעזור לכם להשתחרר אחת ולתמיד מכאבים, לרפא את הגוף והנפש ולקבל מסרים חשובים לחיים.

17.03.14