טיפול מאזן

דף הבית » טיפול מאזן

בין אדמה לשמיים – טיפול מאזן

מטרת הטיפול המאזן וההוליסטי היא להביא אותך כמה שיותר קרוב למהות, כמה שיותר קרוב לציר המרכזי שלו. ככל שהקרבה לאמצע מתרחשת, את פתוחה יותר וזורמת יותר, הן מבחינת הרגשות, הן מבחינת המערכות הפיזיולוגיות בגופך והן מבחינה תנועתית ומחשבתית..
במישור הפיזי העיסוי משפר את הסירקולציה בגוף ואת פעולת המפרקים, הגידים והשרירים, מפיג כאבים, משפר מטבוליזם, משחרר עייפות ומחזק את הגוף באופן כללי.
במישור הרוחני העיסוי מאפשר שחרור ממצב מתח נפשי הגורם למתח רב בשרירים ומלווה בתחושת קשיחות ואי נוחות. הרפיית המתח בשרירים מאפשרת חידוש זרימת האנרגיה והיכולת הנפשית להתמודד עם מצבי דיכאון וחרדה מרגיעה ותורמת להרגשה נפשית טובה יותר.
כוח החיים נמצא ונוכח תמיד. היכולת של האדם להיות פתוח אליו – זוהי משמעות הבריאה הטבעית. כאשר המחשבות משתלטות, את לא מצליחה להגיע לשקט. בטיפול, תמצאי את השקט, את הבהירות ואת הרוגע. דברים נראים פשוטים יותר כשהמחשבות המטרידות משתחררות.
העיסוי מתבצע עם קרם מיוחד לעיסוי מועשר בויטמינים.

 

 

בתחילת הטיפול, לאחר התשאול, אני מניחה ידיים על גב המטופלת כשהיא שוכבת על הבטן, מתרכזת ומנסה לקבל את תחושותיה של המטופלת, את כאביה, רגשותיה מקבלת את האישור של המטופל – לטפל. רק לאחר מכן אני מתחילה בטיפול.בעזרת הטיפול שלי אני מאפשרת לה לחזור ל"מרכז". מאזנת אותה, הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית. הטיפול מתאים גם לאלה המרגישות לחץ וכאבים יומיומיים באזור הצוואר והשכמות, גב תחתון ורגליים.

את מוזמנת לטיפול שהוא חוויה מיסטית, שיגרום לך להרגיש כל שריר וכאב ויחד עם זאת תחושת ריחוף והקלה. ושקט…לזה קוראים טיפול הוליסטי להצליח לאזן בין הגוף והנפש, ההרגשה לאחר הטיפול היא עילאית. הטיפול הוא במגע, הילינג ומה שמגיע.

משך הטיפול: 60/ 75/ 90 דקות

עלות: 300/ 375/ 450 ש"ח

"שלמות האדם מרוקמת משלושה עניינים: שלמות עם עצמו, שלמות עם זולתו ושלמות עם אלוהיו" – ט"ף שפירא

"הרגל את עצמך לחשוב אך ורק מחשבות חיוביות; הן תחוללנה בך נפלאות" – רבי נחמן מברסלב