שיטת טיפול שד"ה – שיחות דרך הגוף

דף הבית » שיטת טיפול שד"ה – שיחות דרך הגוף

תנו לגוף שלכם לדבר – טיפול אנרגטי

כאב הוא איתות של הגוף שמשהו בחיים שלנו עובד בדיסהרמוניה, כאשר המעשה והמחשבה לא תואמים. לא זורמים בהרמוניה. עשיית פעולות שלא ממש רוצים לעשות, הצגת דברים בצורה יפה ומבפנים התחושה לא זהה וזה בכל תחומי החיים. כאב גרון יכול להתבטא כצורך לבטא משהו. כאבי גב מבטאים את הזרימה שלנו עם החיים וכאשר קשה לנו זה מתבטא בחולשת הגב. הגב, מייצג את התמיכה והיציבה של הגוף וכאשר יש לנו עניין רגשי עם כסף, זוגיות, הערכה עצמית, קושי לזרום עם החיים, החיים כמשא כבד ועוד, זה יתבטא בכאבי גב.

רוב בני האדם, לא מקדישים תשומת לב לתחושות רגשות ומחשבות וכאשר זה מגיע לכאב פיזי, קצת קשה להתעלם. דרך הכאב הפיזי אנחנו מבינים שמשהו באנרגיה לא זורמת בהרמוניה. משהו גורם לאנרגיה להיחסם, הכאב נוצר ומאותת. הכאב יכול להתחיל כמינורי ואם לא פותרים את המחשבה שיצרה את הרגש שהביאו לכאב, הכאב יהפוך לכרוני, יגדל ויתעצם עד שנאלצים לעצור הכל ולהתחיל לטפל.

תפקיד המרפא, להעביר את האנרגיה המרפאה, האוניברסלית, לגוף ולנפש המבקשים ריפוי.

המרפא משמש ככלי להעברת האנרגיה והידע שבתוכו. בטיפולים אני פוגשת את פנים המטופלת, מנסה להגיע לשורש הבעיה, דרך השיחה, מתחילה להיווצר ההבנה לגבי הכאב, דרך הטיפול האנרגטי ושינוי דפוס המחשבה, האנרגיה מתחילה לנוע ולהשתחרר, הכאב מתחיל להיעלם, לא תמיד בטיפול אחד, אך לרוב לאחר טיפול, ישנה תחושה של הקלה ושחרור. לעיתים רבות נוצרת תגובה במהלך הטיפול,של בכי, צעקות, צחוק, המביאות לשחרור. גם לאחר הטיפול תיתכן יתכנו תחושות ותגובות שונות.

השיטה משלבת

שיחה, הילינג אינטואיטיבי, ולאן שהרוח תוביל.

משך הטיפול הראשון 90 דקות מחיר הטיפול 650 ש"ח

במידה ונדרשים עוד טיפולים, כל טיפול כשעה מחיר הטיפול הוא 400 ש"ח.

עלות: 300 / 350 ש"ח

"כל כוחות הריפוי צריכים לבוא מבפנים, לא מן החוץ! התערבות חיצונית מיועדת ליצירה מחודשת של איזון בין הכוחות המנטלים והרוחניים שבפנים" – אדגר קייסי

"הנפש אור הגוף והחוכמה אור הנפש, והשמש אור היום והיום אור הלילה" – ר' יהודה לטיף