הדרך שלי

דף הבית » הדרך שלי

קצת עלי?

שמי סנדרה, אישה לרפאל, אם לרומי שילת, ורנה תבל.

ביומיום שלי אני אוהבת ללמוד ולקרוא, מנגנת על כלי נגינה שנקרא RAV VAST. מדברים פילוספיה ועושים אותה. אם בבית מישהו לא חש בטוב, אנחנו מבררים מה הביא את התחושה, הכאב, החולי. אנחנו מחזקים את התודעה במחשבות אשר מחברות אותנו חזרה לשורשיות, לריפוי.

מאז שאני זוכרת את עצמי נמשכתי לעולם הרוח והנסתר. מילדותי התעסקתי וחקרתי את החלומות, מפרשת לכל המבקשים, חולמת חלומות עם מסרים, ועודני. מצאתי את עצמי מתעסקת בלרצות להבין את הנסתר. להבין את הסימנים.

לתחום הטיפול הגעתי לאחר טרגדיה שפקדה את משפחתנו. אח שלי נהרג בתאונת דרכים בשנת 2003 וכמו שתאונות קורות, פתאום, ברגע אחד. נשברנו. במהלך השבעה הייתי עסוקה בלנחם את אימי ולהרגיע אותה והייתי מוצאת את עצמי מניחה את ידיי על פניה ומעבירה לה אנרגיות כדי שתוכל להירגע.

לא הבנתי בעצם מה אני עושה, אך לפי תגובתה של אימי, ידעתי שזה עושה לה טוב. במהלך השנים הבנתי שהטיפול היה חלק ממני כל הזמן. אם מישהו נפצע, הייתי מוצאת איך לטפל, וגם בבעלי חיים שמצאתי ברחוב. עד אז עסקתי כגרפיקאית, אך רק אחרי המקרה ומהמקום הכואב והתהיות על החיים, בגיל 25 הבנתי שזה מה שאני צריכה לעשות ושנה לאחר מכן התחלתי ללמוד עיסוי מקצועי ורייקי.

מאז אני מטפלת באנשים. אני לא מפסיקה ללמוד ולחקור. תמיד להגיע לשורש הבעיה ולפתור אותה לתמיד. או לפחות לדעת ממה הבעיה נובעת וללמוד להתמודד או למנוע אותה. כבר בהתחלה שלי כמטפלת הבחנתי שאני לא מטפלת כמו שלמדתי אלא יש לי תוספות משלי. משהו שמושך אותי כלפי איזורים אנרגטיים חסומים ושרירים תפוסים שלעיתים גם לא הפריעו למטופל. לא יכולתי להיות טכנית, חשתי חובה להבין מהי שורש הבעיה. למדתי שיטות טיפול שעוזרות גם בפן הפיזי וגם ברגשי. לימודי גוף ונפש פורמלים ובלתי פורמליים. אני עוברת מסע של לימוד עצמי שדרכו אני מבינה את הדברים ומעבירה הלאה. דרך כאבים ומחלות שחוויתי והבנתי בדיוק ממה נוצרו. כאבי ראש ומיגרנות, כאבי גב, כאבי צוואר, כאבי בלסת, דלקות למיניהן, בעיות בעיכול, חרדות, דכאון, עייפות, שינה לקויה, עצבנות, פוליפים במקומות שונים בגוף.

במסגרת לימודיי החל מ-2006 למדתי שיטות רבות. ביניהן: מגוון שיטות עיסוי, trigger point therapy, כוסות רוח, טיפול בנשים בהריון, סוג'וק – דיקור קוראני שידוע כטיפול באין ספור בעיות והטיפול מתבצע על כף היד בלבד.  למדתי דיקור אוזן, פרחי באך, הילינג, רייקי, אקסס בארס.

לימודי התקשור חזקו את מה שחשתי כל הזמן וזה הפך להיות חלק בלתי נפרד מהטיפול. אני מתקשרת את המטופל, מהיכן מגיע הכאב ומה מקורו. מזהה איזורים חסומים, מעבירה אנרגיה, מטפלת ומשחררת.

ניסיון רחב של שנים בטיפול בקליניקה פרטית, במרכזי טיפול, מטופלים רבים שחיים אורח חיים אחר וללא כאבים, מטופלים אשר היו רגע לפני ניתוח וקיבלו מענה אצלי.

אני מתחברת לאנרגיית הריפוי ומעבירה אותה אל המטופלת.